UROCZYSTE ZOKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

 

W piątek 20 czerwca odbyło się w BSP uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008.

Uczniowie wraz z wychowawcami zebrali się na podwórzu szkolnym.

Po wprowadzeniu Pocztu Sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu Narodowego głos zabrał pan dyrektor mgr Bogdan Sroka.

Pogratulował uczniom wyników w nauce, czego dowodem są świadectwa z wyróżnieniem, które wręczył wraz z dyplomami i nagrodami książkowymi

W trakcie tej uroczystości. Uczniowie Ci otrzymali również stypendia za wyniki w nauce. Wyróżnił także uczniów promujących szkołę poprzez udział w konkursach przedmiotowych, imprezach sportowych, pokazach mody, akcjach „Pola Nadziei 2008” oraz zabawy dla podopiecznych ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Serce Dla Serca.”.

Na zakończenie części oficjalnej pan dyrektor życzył uczniom i nauczycielom udanych wakacji. życzenia wraz z wiązankami kwiatów złożył na ręce Dyrekcji i kadry kierowniczej przewodniczący Rady Rodziców oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Po wyprowadzeniu Pocztu Sztandarowego odbyła się część artystyczna uroczystości przygotowana przez klasę 2AŚ pod kierunkiem wychowawcy mgr Romana Bielickiego.

Następnie uczniowie udali sie do klas gdzie nastąpiło rozdanie pozostałych Świadectw.

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.