Brązowe medale indywidualnie i drużynowo na mistrzostwach miasta Bielska-Białej

W dniu 12 sierpnia 2020 odbył się w naszej szkole turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Kilkanaścioro uczniów BSP rywalizowało o miano najlepszego i najlepszej tenisistki naszej szkoły. Po wielu zaciętych spotkaniach poznaliśmy klasyfikację końcową. Wsród chłopców najlepszy okazał się Tomasz Kuś (1EG5) pokonując w finale Dawida Cyran (2TE). Na najniższym stopniu podium znalazł się Dominik Żabnicki ( 2BG5). W rywalizacji dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Zuzanna Papież (3AG). Drugie miejsce zajęła Martyna Delegatow (3TM), a miejsce trzecie przypadło Aleksandrze Czyż (1AO5).

Wszyscy wyżej wymienieni w dniu 15.10.2020 reprezentowali naszą szkołę na mistrzostwach miasta Bielska- Białej. Każdy z zawodników walczył o jak najlepszy wynik indywidualny oraz drużynowy (poszczególne wyniki zawodników jednej szkoły były sumowane). Z dumą informujemy, że drużyna chłopców BSP zajęła III miejsce w mistrzostwach a dodatkowo Tomasz Kuś zajął trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce.