Targi edukacyjne dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej

20190307_092700_mza

Głośno i wesoło było na tegorocznych targach edukacyjnych zorganizowanych 7 i 8 marca 2019 roku w Bielskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego. Dwudniowa impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy stają przed trudnym wyborem. Dla nas ten wybór jest oczywisty – tylko Bielska Szkoła Przemysłowa daje tak szeroką ofertę edukacyjną i wspaniałą atmosferę do nauki.

Stoisko targowe usytuowane zaraz przy wejściu do sali wystawowej, które z pomocą uczniów wszystkich kierunków naszej szkoły, zbudowali Jacek Rojkowski i Tomasz Ratajczak, zachęcało zwiedzających. Młodzi chemicy wykonywali proste doświadczenia z barwnymi odczynnikami, energetycy wyjaśniali metody pozyskiwania energii z natury, o którą wszyscy powinniśmy dbać, a najlepiej wiedzą o tym uczniowie ochrony środowiska. Graficy drukowali elementy przestrzenne na drukarce 3D. Nie zabrakło przemiłych modelek, które prezentowały zaprojektowane przez siebie kreacje. Sporo pozytywnej energii wywołał występ w czasie przewidzianym na prezentację naszej szkoły. Nauczyciel Przedmiotów zawodowych, Jacek Rojkowski zaśpiewał fragment pieśni BSP w nowej aranżacji do której Paweł Konieczny z klasy 1EO wykonał energetyczny taniec. Na targach zaprezentowaliśmy nowe materiały promocyjne uwzględniające nową podstawę programową, które zaprojektował autor tego tekstu – Jacek Rojkowski.

GALERIA

:-)