Dzień otwarty u grafików

20180424_092435_kar

Dzień otwarty w naszej szkole to swoiste święto. Gościmy wtedy wielu młodych ludzi, którzy stoją przed poważnym wyborem szkoły, w której spędzą najbliższe cztery lata i co najważniejsze czas ten wpłynie na ich przyszłe, dorosłe życie zawodowe. To świetna okazja, aby promować szkołę w jej naturalnym środowisku. Tomasz Ratajczak i Jacek Rojkowski szykują rokrocznie dla gimnazjalistów szereg atrakcji w pracowni 301. Nie inaczej było i w tym roku, dokładnie 24 kwietnia 2018 r. Prezentacje mikroskopowe wyrobów poligraficznych, praca grafików z nowoczesnym oprogramowaniem, studio fotografii cyfrowej i nowość druk 3D prezentowane w przystępnej i zabawnej formie powodują, że wielu gimnazjalistów wybiera naszą szkołę jako miejsce dalszej edukacji.

Jacek Rojkowski

GALERIA

:-)