Pożegnanie klas maturalnych

20180427_104033_kar

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych pojawia się nieoczekiwane i jakby przedwcześnie. Trudno uwierzyć, że cztery lata spędzone w BSP tak szybko minęły.27 kwietnia na sali gimnastycznej zgromadzili się czwartoklasiści, oraz żegnający ich uczniowie klas trzecich, wychowawcy, nauczyciele, Dyrekcja i przedstawiciele Rady Rodziców.

W części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor Grzegorz Holerek, który wręczył dyplomy, nagrody i świadectwa z wyróżnieniem, potem przemawiał przedstawiciel Rady Rodziców i przedstawiciele klas czwartych. Po podziękowaniach dla Dyrekcji, nauczycieli, rodziców i całej społeczności szkolnej wręczono kwiaty.

Po wyprowadzeniu Sztandaru, trzecioklasiści wręczyli upominki – breloki z logami wydziałów Bielskiej Szkoły Przemysłowej. Następnie, w części artystycznej uczniowie klas trzecich w humorystyczny sposób przedstawili scenki z życia szkoły. Byli Wikingowie, zajęcia laboratoryjne, smaczne jabłka konsumowane przed sklepem, lekcja biologi i matematyki, sprawdzanie zeszytu z klasy pierwszej i identyfikatora na lekcji języka polskiego, pokaz mody, młotek energetyka, a na koniec Jacek Rojkowski, odpowiedzialny za program artystyczny, wjechał na rowerze jak Conrado z ostatnim raperskim komunikatem.

Jacek Rojkowski

GALERIA

:-)