Spotkanie Wigilijne

DSC_0355

Zgodnie z tradycją Bielskiej Szkoły Przemysłowej 21 grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie wigilijne dla obecnych i emerytowanych pracowników naszej placówki. W ciepłej, świątecznej atmosferze zgromadzeni goście mogli obejrzeć przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpili uczniowie i nauczyciele BSP. Przedstawienie wyjątkowe, nie tylko ze względu na udaną współpracę uczniów i nauczycieli, ale z uwagi na organizację, pomysł i reżyserię, za które odpowiedzialny jest jeden, niezwykle utalentowany uczeń z klasy 2AN – Dawid Marusarz.

Serdecznie dziękujemy pomysłodawcy i wszystkim aktorom za niezapomniany występ.

Podczas spotkania wigilijnego nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania, ciepłych słów, życzeń i smacznego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy w zacnym gronie przeżyć przedsmak wyjątkowych świąt Bożego Narodzenia.

Zatem szczególne wyrazy uznania kierujemy do pani Jadwigi Marcinów za przygotowanie pięknych, świątecznych dekoracji; profesorów: Rafała Butora, Jacka Rojkowskiego i Michała Stańczyka za odwagę sceniczną i kunszt aktorski oraz do pań Iwony i Ewy Jurczyk za zorganizowanie cateringu i opiekę nad całością przedsięwzięcia.

                                                                                                                                                                                 E. Jurczyk

GALERIA

:-)