Energetycy z BSP na stażu w Sewilli

_IGP6371

Końcem października 10 uczniów z klasy 3EG kształcących się na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wyjechało na dwutygodniowy staż do Sewilli.  Staż mógł odbyć się dzięki współpracy ze szkołą SAFA w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, który był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wyjazd nie byłby też możliwy dzięki zaangażowaniu prof. Gabrieli Michalskiej i prof. Iwony Łogusz.

Była to już druga grupa energetyków, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu i tak jak członkowie grupy pierwszej uczniowie mieli możliwość poznania tajników energetyki słonecznej. Oprócz nabycia praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim (prowadzący zajęcia się nim posługiwał) uczestnicy stażu poznali historię i architekturę Andaluzji, a także wzięli udział w wycieczce Malagi.

W wyjeździe wzięli udział:

- uczniowie z klasy 3EG: Paweł Bachniak, Jakub Duława, Adrian Kanik, Jakub Kasprzyk, Mikołaj Kondel, Grzegorz Kuboszek, Jakub Sosna, Hubert Stec, Jakub Szkucik, Dominik Waluś.

- opiekun grupy: Radosław Sadlok (nauczyciel przedmiotów zawodowych).

 

GALERIA

:-)