I miejsce w konkursie „Szmaragdowy Guzik” 2018

14 kwietnia 2018 r. w sobotę, miał miejsce Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Projektantów i Krawców „Szmaragdowy Guzik” w Lesznie. Uczestnikami byli projektanci ze szkół z : Nowego Targu, Bielska-Białej, Żywca, Wrocławia, Łodzi, Gdyni, Leszna. Uczestnicy mogli zaprezentować się dwóch kategoriach: użytkowej i awangardowej, a temat konkursu brzmiał: „Przeciwieństwa się przyciągają”. Łącznie w obydwu kategoriach przedstawiono blisko 50 projektów.
Naszą Szkołę reprezentowało 3 projektantów: Agnieszka Marynowska i Gabriela Hałat z klasy 3 AT oraz Grzegorz Hojdys z klasy 2 TM. Projektantom towarzyszyły modelki: Natalia Soloch i Anna Biała z klasy 3 AT oraz Dominika Hyła z 2TM.
I miejsce w kategorii użytkowej zdobyła Agnieszka Marynowska z projektem „Kolorowy zawrót głowy” i nagrodę w postaci 3 dniowego szkolenia „CAD AUDACES system komputerowego przygotowania produkcji”- profesjonalne zajęcia po 8 godzin dziennie odbywające się w Akademii Strima w Łodzi. Strima zapewnia także pobyt w hotelu na czas szkolenia.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Ewa Fodczuk

Zapraszamy do Galerii

:-)